Apie „Baltą kalną”


     AIKIDO AIKIKAI ASOCIACIJA „BALTAS KALNAS” yra įkurta 2014 vasario 4d. siekiant suburti žmones besidominčiais aikido aikikai kovos menu ir kartu gerintu savo sveikatą, bei dalintųsi savo patirtimi.

     Asociacija „BALTAS KALNAS” yra LIETUVOS AIKIDO AIKIKAI FEDERACIJOS narė. Federacijai suteiktas oficialus Aikido AIKIKAI HOMBU DOJO PRIPAŽINIMAS, patvirtintas Aikido Doshu Moriteru Ueshibos.

     Asociacijos nariai bei treneriai reguliariai tobulina savo įgūdžius meistro Shigeru Sugawara (7 Dan) bei kitų meistrų seminaruose Lietuvoje, bei kitose šalyse.

     AIKIDO AIKIKAI ASOCIACIJA „BALTAS KALNAS“ – tai mokykla, kur kiekvienas gali praktikuoti Aikido, gilintis į techninius ir dvasinius šio unikalaus kovos meno principus, ugdyti savo fizinį pajėgumą, valią. Čia jūs išmoksite ne tik apsiginti, bet ir judėjimo technikos, taisyklingai kvėpuoti, koncentruoti dėmesį bei atsipalaiduoti, vystysite kūno koordinaciją ir laikyseną.  Čia rasite veiklą sau, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar fizinio pasirengimo. Jei Jūs garbaus amžiaus ir norite pasijusti pora dešimčių metų jaunesni, nenorite siekti sportinių aukštumų ir saugote savo sveikatą, Aikido tikrai jums.