Norintiems pradėti


Kaip sužinoti ir pasitikrinti ar aikido kelias tinka Jums?

Tam, kad pradėtumėte treniruotis Aikido tereikia Jūsų noro ir  pasiryžti ateiti į pirmąją Aikido treniruotę.  Priėmimas į Aikido aikikai „Baltas kalnas” klubą vyksta visus metus.

Atėjus pirmą kartą į klubą reikia pasiteirauti dėstytojo, kuris Jums aprodys klubą,  palydės iki persirengimo kambario, bei papasakos kokios vyrauja klubo tradicijos, ir pan.

Visiems atvykusiems pirmą kartą treniruotė nemokama. Tai puiki proga pamatyti visą treniruotės struktūrą, pabendrauti su dėstytoju ir klubo nariais, bei aptarti kitus Jums rūpimus klausimus.

Turite klausimų ir nedrįstate ateiti?

Klubo dėstytojai mielai Jums atsakys į Jūsų klausimus. Prašau drąsiai teirautis informacijos: info@baltaskalnas.lt, arba mob. Tel.: + 370 683 05 694 ,+370 678 37538.

Ar reikalinga speciali apranga?

Pradėti treniruotis galima su paprastu sportiniu kostiumu (patogiausia – ilgos sportinės kelnės ir sportiniai marškinėliai).  Taip pat Jums bus reikalingos paprastos šlepetės, kurias avėsite persirengimo kambaryje ir ateisite iki salėje esančio tatamio. Treniruojamasi basomis kojomis.

Pirmus keletą mėnesių galėsite treniruotis su sportine apranga. Vėliau, jei nusprendžiate prisijungti prie Aikido klubo reikia įsigyti specialią Aikido treniruočių aprangą – keikogi. Dėstytojai pagelbės Jums išsirinkti tinkamą aprangą, bei pakonsultuos kur galite įsigyti.

Kokios pirmosios treniruotės?

Atėjus į bendrą treniruotę, kurioje treniruojasi ir naujokai, ir pažengusieji aikidokai, dėstytojas Jums parodys individualius pratimus – įvairius žingsnius, kūliavirsčius, kritimus, bei bazinius judesius. Po to, dėstytojas treniruotės metu, visus besitreniruojančius suskirstys į poras, kur kiekvienas porininkas prisitaikys prie naujokų ir stengsis padėti suprasti pratimus. Klubo nariai yra geranoriški ir stengiasi padėti naujokams, tai dalis aikido mokymosi.